OdorGone Animal Gold, для видалення запахів тварин

OdorGone Animal Gold, для видалення запахів тварин
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Product code M11165271
 
Payment methods: In cash, Cashless, Cash on delivery

Specifications

200 мл   обєм
нейтралізатор запахів   призначення

Description OdorGone Animal Gold, для видалення запахів тварин

Нейтралізатор запахів тварин.

Домашні тварини часто роблять нам сюрпризи, іноді не дуже приємні: запахи сечі, мітки, рвотні маси, фекалії та ін. Це все звичайні продукти життєдіяльності тварини, а прибрати котячий запах (або будь-якої іншої тварини) досить складно, так як він глибоко проникає в будь-які покриття і доволі стійкий за рахунок бактерій. Запах сечі на килимі, дивані, кріслі, прихожій приносить багато незручностей. Людина швидко звикає до ароматів тварин, господарі можуть його майже, або і взагалі не відчувати, але іншим він приносить дискомфорт.

Засоби для видалення запахів OdorGone Animal Gold ефективно видалить любий неприємний аромат вашої тваринки і при цьому не нанесе шкоди вам, поверхні покриття і вашому домашньому улюбленцю.

OdorGone Animal Gold – це професійний і концентрований нейтралізатор неприємного запаху тварин, який допомогає нейтралізувати запахи тваринного походження в місцях їх проживання.

Даний засіб направлено на нейтралізацію з усіма різновидами неприємних запахів тварин: фекалій, рвотних мас, характерного запаху шерсті, котячої і собачої сечі з підлоги, диванів, матраців, килимів, одягу, взуття, тощо.

OdorGone Animal Gold направлений на боротьбу з запахом від тварин і з легкістю долає його, при цьому не робить вам та їм дискомфорту, так як в Одоргоні виключені будь-які алергени, токсини та інші шкідливі хімічні речовини. Будьте впевнені, ваша тваринка буде абсолютно здорова і не отримає ніяких пошкоджень від застосування OdorGone Animal Gold. А ви, в свою чергу, залишитеся задоволені результатом: свіжістю та приємним ароматом вашої оселі та домашнього улюбленця!

 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create